Aktualności

2015
maj22

Zmiany na Psim Polu

W związku z zakończeniem realizacji zadania Budowa łącznika ul. Gorlickiej od projektowanego ronda w ul. Krzywoustego do skrzyżowania ul. Gorlickiej z ul. Mulicką w nocy 23/24 maja 2015r. planowane jest udostępnienie nowej drogi do ruchu. Prosimy zwrócić uwagę na oznakowanie.
Od 24 maja 2015 roku zostaną wprowadzone zmiany tras linii autobusowych - szczegóły www.wroclaw.pl

2015
kwiecień23

Zmiany na skrzyżowaniu Gorlickiej i Mulickiej

W związku z realizacją zadania Budowa łącznika ul. Gorlickiej od projektowanego ronda w ul. Krzywoustego do skrzyżowania ul. Gorlickiej z ul. Mulicką od 25 kwietnia 2015r. planowana jest zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Gorlickiej i Mulickiej. Polegać ona będzie na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na odcinku ul. Gorlickiej, możliwy ma być przejazd w stronę skrzyżowania z Mulicką, jadąc od Litewskiej i na odcinku ul Mulickiej, możliwy przejazd od Gorlickiej w kierunku Kiełczowskiej.

Od 25 kwietnia 2015 roku (sobota) zostaną wprowadzone zmiany tras linii autobusowych 150, 331, 911, 921 oraz nocnych kursów linii 251 - szczegóły www.wroclaw.pl
Przepraszamy za utrudnienia

2015
luty13

Zmiany na skrzyżowaniu Gorlickiej i Mulickiej

W związku z koniecznością wykonania przyłączy w ramach realizowanego projektu Budowa łącznika ulicy Gorlickiej od ronda w ul. Krzywoustego do skrzyżowania ulic Gorlickiej z ul. Mulicką we Wrocławiu od dnia 14 lutego 2015 roku zostanie zamknięta dla ruchu ul. Mulicka.
Przepraszamy za utrudnienia.


Nazwa zadania inwestycyjnego:

Budowa łącznika ul. Gorlickiej od projektowanego ronda w ul. Krzywoustego do skrzyżowania ul. Gorlickiej z ul. Mulicką.