Aktualności

2015
październik27

Otwarcie ulicy Okulickiego

Od soboty 31 października 2015r. planowane jest udostępnienie do ruchu ulicy Okulickiego. W związku z powyższym na odcinku od skrzyżowania z ulicą Przedwiośnie i Bora-Komorowskiego do skrzyżowania z ulicą Odolanowską, od 1 listopada 2015 roku (niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowych 128, 241 i 934, które powrócą na swoje stałe trasy przejazdu.
Kontraktowy termin ukończenia całego zadania – grudzień 2015r.

2015
wrzesień14

Okulickiego – ułatwienie na skrzyżowaniu

W nocy z poniedziałku na wtorek 14/15 wrzesnia 2015r. na skrzyżowaniu ulic Okulickiego z ulicami Przedwiośnie i Bora Komorowskiego planowane jest przywrócenie dwukierunkowego ruchu na ciągu ulic Bora Komorowskiego-Przdwiośnie, a tym samym zlikwidowany zostanie w tym miejscu ruch wahadłowy. Ulica Okulickiego będąca w trakcie przebudowy pozostaje zamknięta dla ruchu.
Przepraszamy za utrudnienia, prosimy zwrócić uwagę na oznakowanie

2015
lipiec14

Okulickiego – kolejne zmiany

Od soboty 18 lipca 2015 r. planowane są kolejne zmiany w organizacji ruchu związane z przebudową ulicy Okulickiego (budowa kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem układu drogowego). Kończy się przebudowa zamkniętego skrzyżowania ulic Okulickiego i Odolanowskiej, które ma być udostępnione dla ruchu. Będzie to równoznaczne z wprowadzeniem ograniczeń na skrzyżowaniu ulic Okulickiego, Bora-Komorowskiego i Przedwiośnie. Przejazd na jedynej czynnej obecnie relacji Bora-Komorowskiego-Przedwiośnie będzie dobywał się wahadłowo.
Planowana jest także modyfikacja trasy dla strefowej linii autobusowej 934. Autobusy będą kursowały w obu kierunkach od ulicy Bora-Komorowskiego przez ulice Irkucką, Królewską, Zatorską, Armii Ludowej, Odolanowską do ulicy Okulickiego.
Bez zmian pozostaje objazd wyłączonej z ruchu ulicy Okulickiego – aleją Jana III Sobieskiego i drogą krajową nr 98.
Przepraszamy za utrudnienia, prosimy zwrócić uwagę na oznakowanie

2015
czerwiec10

Zamknięcie skrzyżowania Okulickiego-Odolanowska

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ulicy Okulickiego (budowa kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem układu drogowego) w nocy z piątku na sobotę 12/13 czerwca 2015 r. planowane jest wprowadzenie organizacji ruchu zastępczego polegające na całkowitym zamknięciu skrzyżowania ulic Okulickiego i Odolanowskiej. Objazd przez osiedle Pawłowice. Autobusy linii strefowej 934 będą kursowały trasą od ulicy Bora-Komorowskiego przez ulice Przedwiośnie, Azaliową, Pawłowicką i Widawską do ulicy Okulickiego i analogicznie w kierunku przeciwnym. Bez zmian pozostaje objazd wyłączonej z ruchu ulicy Okulickiego – aleją Jana III Sobieskiego i drogą krajową nr 98. Przepraszamy za utrudnienia, prosimy zwrócić uwagę na oznakowanie

2015
luty03

Rusza przebudowa ulicy Okulickiego

W związku z rozpoczęciem realizacji zadania „Przebudowa ul. Okulickiego od ul. Przedwiośnie do ul. Odolanowskiej ze skrzyżowaniami i pętlą autobusową oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej we Wrocławiu” w nocy z 6/7 lutego 2015r. planowane jest wdrożenie organizacji ruchu zastępczego umożliwiające rozpoczęcie prac. Ulica Okulickiego zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku między ulicami Przedwiośnie i Odolanowską. Przepraszamy za utrudnienia.


W trakcie trwania inwestycji możliwy będzie przejazd ulicami Przedwiośnie-Bora Komorowskiego oraz Odolanowską-Okulickiego. Objazd z pominięciem osiedli Zakrzów i Pawłowice wyznaczony jest przez al. Jana III Sobieskiego i drogą krajową nr 98, w kierunku AOW, do skrzyżowania z ul. Okulickiego. Analogicznie w przeciwnym kierunku.
Na osiedlu objazd dla autobusów zostanie poprowadzony, od ul. Bora Komorowskiego, ulicami: Irkucką, Królewską, Zatorską, Armii Ludowej i Odolanowską do Okulickiego. Mieszkańcy ul. Okulickiego będą mieli w miarę możliwości zapewniony dojazd do swoich posesji przez plac budowy w porozumieniu z kierownikiem budowy.
Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie.


Nazwa zadania inwestycyjnego:

Przebudowa ul. Okulickiego od ul. Przedwiośnie do ul. Odolanowskiej ze skrzyżowaniami i pętlą autobusową oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej we Wrocławiu