Ta strona używa ciasteczek. Jesli chcesz poznać politykę prywatnosci w tym zakresie kliknij [tutaj]

Aktualności

2016
wrzesień16

Chociebuska - zmiana terminu na godz. 15:00

W związku z wczorajszym komunikatem o otwarciu odbudowanego wiaduktu nad linią kolejową w ciągu ul. Chociebuskiej we Wrocławiu informujemy, że z przyczyn technicznych (wymiana oznakowania) uruchomienie tego obiektu przesuwamy na godz. 15:00 w dniu 16.09.2016r. Przepraszamy za zamieszanie.

Niezmiennie otwierając wiadukt pragniemy też wręczyć pierwszym dwóm użytkownikom obiektu drobny upominek przygotowany przez Wrocławski Komitet Organizacyjny The World Games 2017, zawiera on dwuosobowe zaproszenie na przyszłoroczną ceremonię otwarcia (osoby, które je otrzymają w celu aktywowania zaproszenia prosimy o zgłoszenie danych na podany w nim kontakt do 30.10.2016r.)

2016
wrzesień15

Można będzie jeździć wiaduktem na Chociebuskiej

W związku z uzyskaniem „Pozwolenia na użytkowanie” dla odbudowanego wiaduktu nad linią kolejową w ciągu ul. Chociebuskiej we Wrocławiu planujemy udostępnić ten obiekt do ruchu od 16 września 2016 r., od godz. 10. Natomiast autobusy 122, 126 i 246 swoje trasy zmieniają od poniedziałku 19 września.

Zapraszamy do korzystania. Prosimy o ostrożną jazdę

Otwierając wiadukt pragniemy też wręczyć pierwszym dwóm użytkownikom obiektu drobny upominek przygotowany przez Wrocławski Komitet Organizacyjny The World Games 2017, zawiera on dwuosobowe zaproszenie na przyszłoroczną ceremonię otwarcia (osoby, które je otrzymają w celu aktywowania zaproszenia prosimy o zgłoszenie danych na podany w nim kontakt do 30.10.2016r.)

2016
kwiecień25

Objazd na Nowym Dworze

W związku z przebudowa wiaduktu na ul. Chociebuskiej od 23 kwietnia 2016 r. z ruchu zostają wyłączone ulica Żernicka od Zemskiej do Chociebuskiej i Chociebuska od Żernickiej do Rogowskiej. Objazd zamkniętych dróg w obie strony ulicami Rogowską od Chociebuskiej i Zemską do Żernickiej.
Przepraszamy za utrudnienia.

2015
wrzesień10

Wiadukt na ul. Chociebuskiej zamknięty także dla pieszych

W związku z rozpoczęciem realizacji zadania Przebudowa wiaduktu w ul. Chociebuskiej we Wrocławiu od 12 września 2015 r. planowane jest całkowite wyłączenie obiektu z ruchu, także pieszego. Ruch pieszy od soboty ma być obsługiwany busami kursującymi na trasie Chociebuska-Hermanowska-Rogowska. Przepraszamy za utrudnienia.


Tymczasowa brak przejścia dla pieszych przez wiadukt w ciągu ul. Chociebuskiej ma zastąpić obsługiwana przez firmę Bus Marco Polo Wratislavia 1992 linia autobusowa 722. Trasa zastępczych busów (przystanki): Chociebuska, Hermanowska, Kuźniki, Kołobrzeska, Nowy Dwór, Rogowska.